PERFORMANS  KALiTE  DAYANIM  
  • Astar Silindirler

   Programlanabilir Haddeleme

  • Tel Silindirler

   Yumusak geçisli tel kapıları

  • Tel çekme makineleri

   6 10 12 Kapılı  tel çekme makineleri

  • Hadde makineleri

   Sanayi tipi

  • Tandem form hadde makineleri

   8 10 12 kapılı form silindirleri

 

   

 

   

 

    

 

     Ürünler

 

      Yılmaz Makine Sanayi olarak sürekli gelişen teknolojiyi ürünlerimizde uygulamak ve müşterilerimizin ihtiyacını en iyi şekilde giderebilmek için sürekli yeni ürünler geliştirmekteyiz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Manuel Astar Silindirler                                              

    Tek kafalı astar silindirler  kaba haddeleme yada ayna haddeleme için ayarlanabilir  yada kaba finish çiftli olarak

ayarlanabilir. Mekanik yapısı çalısması kolay ve minimum fire üzerine tasarlanmıstır. CE  standartlarına uygundur.Örnek uygulama alanları

- Pres ve Cnc imalatı için astar

- Altın ,gümüs,nikel

- Alüminyum

- Bakır

- Soguk haddelenebilir metal alasımlar

 

EF180 astar Silindiri

EF180

 

 
   

Expert flat tek kafalı silindir kaba ve finish haddeleme için tasarlanmıştır. Orta ve büyük çapta astar imalatı için uygundur. Topları sadece astar üretimi için kaba ve finish olarak ayarlanabilir. Kapalı çevrim otomatik yağlama sistemi merdane devirine duyarlı olarak çalışmakta ve düzenli olarak sistemi yağlamaktadır. Kapalı çevrim soğutma sistemi sistemdeki merdanelerin ısısını sabit ısıda tutarak makinenin ısıl genleşmeleri engeller ve makinenin kullanımı boyunca sürekli yüksek kaliteli ürünü garanti eder.

 

 
   
     

 

MF160 astar Silindiri

MF180

 

 
   

 Master flat serisi tek kafalı silindir kaba ve finish haddeleme için tasarlanmıştır. Büyük çapta imalat için uygundur. Topları sadece astar üretimi için kaba ve finish olarak ayarlanabilir. Kapalı çevrim otomatik yağlama sistemi merdane devirine duyarlı olarak çalışmakta ve düzenli olarak sistemi yağlamaktadır. Kapalı çevrim soğutma sistemi sistemdeki merdanelerin ısısını sabit ısıda tutarak makinenin ısıl genleşmeleri engeller ve makinenin kullanımı boyunca sürekli yüksek kaliteli ürünü garanti eder.

 

 
   
     

 

 

GM250 astar Silindiri

GM250

 

 
   

 Grand master serisi tek kafalı silindir kaba ve finish haddeleme için tasarlanmıştır.Büyük çapta imalat için uygundur. Topları sadece astar üretimi için kaba ve finish olarak ayarlanabilir. Kapalı çevrim otomatik yağlama sistemi merdane devirine duyarlı olarak çalışmakta ve düzenli olarak sistemi yağlamaktadır. Kapalı çevrim soğutma sistemi sistemdeki merdanelerin ısısını sabit ısıda tutarak makinenin ısıl genleşmeleri engeller ve makinenin kullanımı boyunca sürekli yüksek kaliteli ürünü garanti eder.