PERFORMANS  KALiTE  DAYANIM  
  • Astar Silindirler

   Programlanabilir Haddeleme

  • Tel Silindirler

   Yumusak geçisli tel kapıları

  • Tel çekme makineleri

   6 10 12 Kapılı  tel çekme makineleri

  • Hadde makineleri

   Sanayi tipi

  • Tandem form hadde makineleri

   8 10 12 kapılı form silindirleri

 

   

 

   

 

    

 

     Ürünler

 

      Yılmaz Makine Sanayi olarak sürekli gelişen teknolojiyi ürünlerimizde uygulamak ve müşterilerimizin ihtiyacını en iyi şekilde giderebilmek için sürekli yeni ürünler geliştirmekteyiz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tel Silindirler                                              

tel merdane

    Tek kafalı tel silindirler  sadece tel için ayarlanabilir  yada uç açma gibi degisik isler için programlanabilir. Kanal yapısı çalısması kolay ve minimum fire üzerine tasarlanmıstır. Makine özellikleri calısma kosullarına ürün kalitesi yada imalat hızına göre degistirilebilir. CE  standartlarına uygundur.Örnek uygulama alanları

- Zincir imalatı için tel

- Bilezik

- ici bos bakırlı sistem  (yumusak geçisli)

- ici bos demirli sistem  (yumusak geçisli)

- Altın ,gümüs,nikel

- Alüminyum

- Bakır

- Soguk haddelenebilir metal alasımlar

 

tel Silindirler

EW236

 

 
   

 Expert wire  tek kafalı silindir seri tel haddeleme için tasarlanmıştır. orta ve büyük çapta imalat için uygundur. Topların sadece tel olarak ayarlanması durumunda tel kanalları standart geçişli yada yumuşak geçişli olarak ayarlanabilir. Kapalı çevrim otomatik yağlama sistemi merdane devirine duyarlı olarak çalışmakta ve düzenli olarak sistemi yağlamaktadır. Kapalı çevrim soğutma sistemi sistemdeki merdanelerin ısısını sabit ısıda tutarak makinenin ısıl genleşmeleri engeller ve makinenin kullanımı boyunca sürekli yüksek kaliteli ürünü garanti eder.

 

 
   
     

 

MW236 tel Silindir

MW260

 

 
   

 Master wire serisi tek kafalı silindir seri tel haddeleme için tasarlanmıştır. Büyük çapta imalat için uygundur. Topların sadece tel olarak ayarlanması durumunda tel kanalları standart geçişli yada yumuşak geçişli olarak ayarlanabilir.Top çalışma genişliği fazla olduğundan expert serisine göre daha yumuşak geçişlere sahiptir. Kapalı çevrim otomatik yağlama sistemi merdane devirine duyarlı olarak çalışmakta ve düzenli olarak sistemi yağlamaktadır. Kapalı çevrim soğutma sistemi sistemdeki merdanelerin ısısını sabit ısıda tutarak makinenin ısıl genleşmeleri engeller ve makinenin kullanımı boyunca sürekli yüksek kaliteli ürünü garanti eder.