PERFORMANS  KALiTE  DAYANIM  
  • Astar Silindirler

   Programlanabilir Haddeleme

  • Tel Silindirler

   Yumusak geçisli tel kapıları

  • Tel çekme makineleri

   6 10 12 Kapılı  tel çekme makineleri

  • Hadde makineleri

   Sanayi tipi

  • Tandem form hadde makineleri

   8 10 12 kapılı form silindirleri

 

   

 

   

 

    

 

     Ürünler

 

      Yılmaz Makine Sanayi olarak sürekli gelişen teknolojiyi ürünlerimizde uygulamak ve müşterilerimizin ihtiyacını en iyi şekilde giderebilmek için sürekli yeni ürünler geliştirmekteyiz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tel Çekme Makineleri                                           

 

WDM 6& 12 hadde makinesi kolay kullanımı ve çalışır konumda ayar olanağı ile öne çıkar.Makinenin tel sarma kısmı özel ayarlı mekanik debriyaj ile sarma gerğinliği çalışır durumdayken değiştirilebilir.Etkileşimli motor konturolü ile her hızda tel çekme ve sarma uyumlu çalışır.6 ve 12 kapılı olarak ayarlanabilir.Makinenin hareket sistemleri ve yatakları tamamen yüksek hızda tel çekme için tasarlanmıştır.Makine haddeleri için ve topu soğutma sistemine sahiptir.Soğutma deposu      (20lt hacminde) temizleme kolaylığı için sökülebilmektedir.Soğutma sistemi kapalı çevrim çalışmaktadır.Makinenin havuzu paslanmazdır.

- Altın ,gümüs,nikel

- Bakır

- Soguk haddelenebilir metal alasımlar

 

 

 

 

tel çekme makinesi

WDM6/12

 

 
   

 Orta ve büyük çapta imalat için uygundur.Haddeleme hızı 150 m/dk dır.Top sertliği 64 HRC dir.Kapalı çevrim soğutma sistemi sistemdeki merdanelerin ısısını sabit ısıda tutarak makinenin ısıl genleşmeleri engeller ve makinenin kullanımı boyunca sürekli yüksek kaliteli ürünü garanti eder.Kalın tel ve yayıcılı bobin sarma sistemi standart olarak bulunmaktadır. Max haddeleme kalınlıgı 3 mm dir.Min haddeleme kalınlıgı 0.1 mm dir.

 

 
   
 

  

 

 

 

 

 

tel çekme makinesi

WDM6

 

 
   

 Orta ve büyük çapta imalat için uygundur.Haddeleme hızı 150 m/dk dır.Top sertliği 64 HRC dir.Kapalı çevrim soğutma sistemi sistemdeki merdanelerin ısısını sabit ısıda tutarak makinenin ısıl genleşmeleri engeller ve makinenin kullanımı boyunca sürekli yüksek kaliteli ürünü garanti eder.Kalın tel ve yayıcılı bobin sarma sistemi standart olarak bulunmaktadır. Max haddeleme kalınlıgı 3 mm dir.Min haddeleme kalınlıgı 0.25 mm dir.

 

 
   
     

 

 

 

 

kollu ve motorlu tel çekme

 

WDM1.5

 

 
   

1,5m tel çekme makinesi 1.1kw motor ve ağır yük dişli kutusu 12 mm kalınlığa kadar tel çekebilmektedir.Kollu olarakta üretilmektedir.