PERFORMANS  KALiTE  DAYANIM  
  • Astar Silindirler

   Programlanabilir Haddeleme

  • Tel Silindirler

   Yumusak geçisli tel kapıları

  • Tel çekme makineleri

   6 10 12 Kapılı  tel çekme makineleri

  • Hadde makineleri

   Sanayi tipi

  • Tandem form hadde makineleri

   8 10 12 kapılı form silindirleri

 

   

 

   

 

    

 

     Ürünler

 

      Yılmaz Makine Sanayi olarak sürekli gelişen teknolojiyi ürünlerimizde uygulamak ve müşterilerimizin ihtiyacını en iyi şekilde giderebilmek için sürekli yeni ürünler geliştirmekteyiz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Masaüstü Silindirler                                              

    Masaüstü silindirler  sadece astar yada sadece tel için ayarlanabilir  yada uç açma gibi degisik isler için programlanabilir. Kanal yapısı çalısması kolay ve minimum fire üzerine tasarlanmıstır. Makine boyutları yer sıkıntısı çeken imalatçılar için olabildigince kompakt tasarlanmıstır.. 220 veya 380 olarak ayarlanabilir. Hız kontrol ve sehpa opsiyonel olarak takılabilmektedir. CE  standartlarına uygundur.

 

 

MA100

  (Ayarevi için)

 
   

         Micron  tek kafalı ayarevi silindir sınıfının en kompact modelidir.Sadece tel ,sadece düz ve tel-düz olarak yada çift kafalı tel ve astar olarak ayarlanabilir.labrotuarlar ve arastırma için uygundur. Yan tarafında ekstra desen topu vardır.

 

 
   
     

 

M100

 

 
   

         Micron  tek kafalı silindir sınıfının en kompact modelidir.Sadece tel ,sadece düz ve tel-düz olarak yada çift kafalı tel ve astar olarak ayarlanabilir.Küçük büyüklükte atölye ve tamir için uygundur. Yan tarafında ekstra desen topu vardır.

 

 
   
   

 

 

M100

.100

 
   

         Micron  çift kafalı silindir sınıfının en kompact modelidir.Küçük büyüklükte atölye ve tamir için uygundur.Her iki tarafında ekstra desen topu takılabilmektedir..

 

 
   
   

 

 

DE120

 

 
   

         Double Eco tek kafalı silindir tel ve düz haddeleme için tasarlanmıstır.Küçük büyüklükte atölye ve tamir için uygundur. Yan tarafında ekstra desen topu vardır.Çesitli modellerde toplar yapılabilir.

 

 
   
   

 

 

DE120

.120

 
   

         Double Eco çift kafalı silindir tel ve düz haddeleme için tasarlanmıstır.Küçük büyüklükte atölye ve tamir için uygundur. Yan tarafında ekstra desen topu vardır.Çesitli modellerde toplar yapılabilir.

 

 
   
   

 

 

S165

 

 
   

         Super Eco tek kafalı silindir tel ve düz haddeleme için tasarlanmıstır ve sınıfının en güclü modelidir.Küçük büyüklükte imalat  ve tamir için uygundur. Yan tarafında ekstra desen topu vardır.Çesitli desen ve profilde makaralar yapılabilir.