PERFORMANS  KALiTE  DAYANIM  
  • Astar Silindirler

   Programlanabilir Haddeleme

  • Tel Silindirler

   Yumusak geçisli tel kapıları

  • Tel çekme makineleri

   6 10 12 Kapılı  tel çekme makineleri

  • Hadde makineleri

   Sanayi tipi

  • Tandem form hadde makineleri

   8 10 12 kapılı form silindirleri

 

   

 

   

 

    

 

     Ürünler

 

      Yılmaz Makine Sanayi olarak sürekli gelişen teknolojiyi ürünlerimizde uygulamak ve müşterilerimizin ihtiyacını en iyi şekilde giderebilmek için sürekli yeni ürünler geliştirmekteyiz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tek Kafalı Silindirler                                              

    Tek kafalı silindirler  sadece astar yada sadece tel için ayarlanabilir  yada uç açma gibi degisik isler için programlanabilir. Kanal yapısı çalısması kolay ve minimum fire üzerine tasarlanmıstır.Örnek uygulama alanları

- Pres imalatı için astar

- Zincir imalatı için tel

- Alyans

- Bilezik

- ici bos bakırlı sistem 

- ici bos demirli sistem 

- Altın ,gümüs,nikel

- Alüminyum

- Bakır

- Soguk haddelenebilir metal alasımlar

 

EW236

 

 
   

 Expert wire  tek kafalı silindir seri tel haddeleme için tasarlanmıştır. orta ve büyük çapta imalat için uygundur. Topların sadece tel olarak ayarlanması durumunda tel kanalları standart geçişli yada yumuşak geçişli olarak ayarlanabilir. Kapalı çevrim otomatik yağlama sistemi merdane devirine duyarlı olarak çalışmakta ve düzenli olarak sistemi yağlamaktadır. Kapalı çevrim soğutma sistemi sistemdeki merdanelerin ısısını sabit ısıda tutarak makinenin ısıl genleşmeleri engeller ve makinenin kullanımı boyunca sürekli yüksek kaliteli ürünü garanti eder.

 

 
   
     

 

EF180

 

 
   

Expert flat tek kafalı silindir kaba ve finish haddeleme için tasarlanmıştır. Orta ve büyük çapta astar imalatı için uygundur. Topları sadece astar üretimi için kaba ve finish olarak ayarlanabilir. Kapalı çevrim otomatik yağlama sistemi merdane devirine duyarlı olarak çalışmakta ve düzenli olarak sistemi yağlamaktadır. Kapalı çevrim soğutma sistemi sistemdeki merdanelerin ısısını sabit ısıda tutarak makinenin ısıl genleşmeleri engeller ve makinenin kullanımı boyunca sürekli yüksek kaliteli ürünü garanti eder.

 

 
   
     

 

MW260

 

 
   

 Master wire serisi tek kafalı silindir seri tel haddeleme için tasarlanmıştır. Büyük çapta imalat için uygundur. Topların sadece tel olarak ayarlanması durumunda tel kanalları standart geçişli yada yumuşak geçişli olarak ayarlanabilir.Top çalışma genişliği fazla olduğundan expert serisine göre daha yumuşak geçişlere sahiptir. Kapalı çevrim otomatik yağlama sistemi merdane devirine duyarlı olarak çalışmakta ve düzenli olarak sistemi yağlamaktadır. Kapalı çevrim soğutma sistemi sistemdeki merdanelerin ısısını sabit ısıda tutarak makinenin ısıl genleşmeleri engeller ve makinenin kullanımı boyunca sürekli yüksek kaliteli ürünü garanti eder.

 

 
   
 

 

 

 

MF180

 

 
   

 Master flat serisi tek kafalı silindir kaba ve finish haddeleme için tasarlanmıştır. Büyük çapta imalat için uygundur. Topları sadece astar üretimi için kaba ve finish olarak ayarlanabilir. Kapalı çevrim otomatik yağlama sistemi merdane devirine duyarlı olarak çalışmakta ve düzenli olarak sistemi yağlamaktadır. Kapalı çevrim soğutma sistemi sistemdeki merdanelerin ısısını sabit ısıda tutarak makinenin ısıl genleşmeleri engeller ve makinenin kullanımı boyunca sürekli yüksek kaliteli ürünü garanti eder.

 

 
   
     

 

 

 

 

GM250

 

 
   

 Grand master serisi tek kafalı silindir kaba ve finish haddeleme için tasarlanmıştır.Büyük çapta imalat için uygundur. Topları sadece astar üretimi için kaba ve finish olarak ayarlanabilir. Kapalı çevrim otomatik yağlama sistemi merdane devirine duyarlı olarak çalışmakta ve düzenli olarak sistemi yağlamaktadır. Kapalı çevrim soğutma sistemi sistemdeki merdanelerin ısısını sabit ısıda tutarak makinenin ısıl genleşmeleri engeller ve makinenin kullanımı boyunca sürekli yüksek kaliteli ürünü garanti eder.