PERFORMANS  KALiTE  DAYANIM  
  • Astar Silindirler

   Programlanabilir Haddeleme

  • Tel Silindirler

   Yumusak geçisli tel kapıları

  • Tel çekme makineleri

   6 10 12 Kapılı  tel çekme makineleri

  • Hadde makineleri

   Sanayi tipi

  • Tandem form hadde makineleri

   8 10 12 kapılı form silindirleri

 

   

 

   

 

    

 

     Ürünler

 

      Yılmaz Makine Sanayi olarak sürekli gelişen teknolojiyi ürünlerimizde uygulamak ve müşterilerimizin ihtiyacını en iyi şekilde giderebilmek için sürekli yeni ürünler geliştirmekteyiz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çift Kafalı Silindirler                                              

    Çift kafalı silindirler  sadece astar yada sadece tel için ayarlanabilir  yada uç açma gibi degisik isler için programlanabilir. Kanal yapısı çalısması kolay ve minimum fire üzerine tasarlanmıstır. Makine boyutları yer sıkıntısı çeken  büyük imalatçılar için olabildigince kompakt tasarlanmıstır. CE  standartlarına uygundur.Örnek uygulama alanları

- Pres ve Cnc imalatı için astar

- Zincir imalatı için tel

- Alyans

- Bilezik

- ici bos bakırlı sistem 

- ici bos demirli sistem 

- Altın ,gümüs,nikel

- Alüminyum

- Bakır

- Soguk haddelenebilir metal alasımlar

 

S135 tel ve astar Silindirler

S135

 

 
   

Standart çift kafalı silindir tel ve düz haddeleme için tasarlanmıştır.Küçük ve orta büyüklükte imalat için uygundur. Kapalı çevrim otomatik yağlama sistemi merdane devirine duyarlı olarak çalışmakta ve düzenli olarak sistemi yağlamaktadır. Klasik modelimiz tek çıkışlı redüktör sistemine sahip en büyük silindir modelimizdir.68 mm çap altın daki tüm silindirler tek çıkışlı hareket iletimine sahiptir. Yan tarafında ekstra desen topu vardır.Çeşitli modellerde toplar yapılabilir.

 

 
   
   

 

 

PWF160 tel astar Silindirler

PWF160

 

 
   

Profesyonel çift kafalı silindir tel ve düz haddeleme için tasarlanmıştır. küçük ve orta çapta imalat için uygundur. Kapalı çevrim otomatik yağlama sistemi merdane devirine duyarlı olarak çalışmakta ve düzenli olarak sistemi yağlamaktadır. Profesyonel modelimiz çift çıkışlı redüktör sistemine sahip en küçük silindir modelimizdir.79 mm çap üzerindek tüm silindirler çift çıkışlı hareket iletimine sahiptir. Yan tarafında ekstra desen topu vardır.Çeşitli modellerde toplar yapılabilir.

 

 
   
   

 

 

EWF236.180 tel astar Silindirler

EWF236

.180

 
   

Expert wire - flat çift kafalı silindir kaba ve finish haddeleme için tasarlanmıştır. Orta ve büyük çapta imalat için uygundur. Topların sadece tel olarak ayarlanması durumunda tel kanalları standart geçişli yada yumuşak geçişli olarak ayarlanabilir. Topları sadece astar üretimi için kaba ve finish olarak ayarlanabilir. Kapalı çevrim otomatik yağlama sistemi merdane devirine duyarlı olarak çalışmakta ve düzenli olarak sistemi yağlamaktadır. Kapalı çevrim soğutma sistemi sistemdeki merdanelerin ısısını sabit ısıda tutarak makinenin ısıl genleşmeleri engeller ve makinenin kullanımı boyunca sürekli yüksek kaliteli ürünü garanti eder.

 

 
   
     

 

MWF260.200 tel astar Silindirler

MWF260

.180

 
   

Master wire - flat çift kafalı silindir kaba ve finish haddeleme için tasarlanmıştır. Büyük çapta imalat için uygundur. Topların sadece tel olarak ayarlanması durumunda tel kanalları standart geçişli yada yumuşak geçişli olarak ayarlanabilir. Topları sadece astar üretimi için kaba ve finish olarak ayarlanabilir. Kapalı çevrim otomatik yağlama sistemi merdane devirine duyarlı olarak çalışmakta ve düzenli olarak sistemi yağlamaktadır. Kapalı çevrim soğutma sistemi sistemdeki merdanelerin ısısını sabit ısıda tutarak makinenin ısıl genleşmeleri engeller ve makinenin kullanımı boyunca sürekli yüksek kaliteli ürünü garanti eder.